fileforest.ir

افزونه محافظ امنیتی پیشرفته وردپرس - iThemes Security Pro

امروزه اکثر سایت ها با استفاده از وردپرس ایجاد می شوند، به همین خاطر این سایت ها جزو اهداف هکرها می باشند. بنابراین شما باید تدابیر امنیتی برای سایت وردپرسی خود داشته باشید. ما امروز افزونه iThemes Security Pro را به شما معرفی می کنیم، این افزونه از بهترین و قابل اعتمادترین انتخاب ها برای جلوگیری از هک وردپرس می باشد. که توسط تیم وی پی نگار به صورت کامل فارسی و راستچین شده است.

htc,ki iThemes Security Pro

امکاناتی که این افزونه به سایت شما اضافه می کند، با اضافه کردن یک لایه اضافی امنیتی خیال شما را از بابت هکرها و افراد سودجو آسوده می‌کند.

مجهز به سیستم امتیازدهی امنیتی به وب سایت شما:

افزونه iThemes Security Pro

افزونه iThemes Security Pro

امکانات افزونه تامین امنیت وردپرس:

 • مانع از هک شدن
 • اصلاح نقص های امنیتی وردپرس
 • حفاظت در برابر بد افزارها
 • و …

معرفی امکانات افزونه افزایش امنیت وردپرس :

 • محافظت در برابر ورود افراد غیر مجاز:

این افزونه برای محدود کردن ورود افراد غیرمجاز، تعداد لاگین های اشتباه را محدود می کند. اگر فردی بخواهد به رمز شما دسترسی داشته باشد، بعد از چند بار اشتباه وارد کردن رمز، این فرد بلاک می‌شوند.

 • آشکارسازی تغییرات فایل

افراد غیر مجاز بعد از ورود به سایت، معمولا فایل هایی را اضافه، حذف و یا تغییر می دهند. این افزونه تغییرات اخیر فایل را به وسیله یک ایمیل به شما هشدار می دهد. پس در صورتی که هک شده باشید از این موضوع مطلع خواهید شد.

 • کشف و ردیابی خطای ۴۰۴

در صورتی که یک ربات به دنبال راه نفوذی به سایت شما است، و آدرس های متفاوتی را برای پیدا کردن صفحه ادمین امتحان کند، در این صورت با تعداد زیادی خطای ۴۰۴ رو به رو  می شود. iThemes Security این آی پی ها را پس از زمانی که شما مشخص کرده‌اید قفل می کند (مثلا ۲۰ خطا در ۵ دقیقه)

 • اجرای رمز عبور قوی

تعیین کنید کدام سطح از کاربران (مدیران، سر دبیران، کاربران عادی و …) بر روی سایتتان نیاز به کلمات عبور قوی دارند. اجرای رمز عبور قوی از جمله بهترین روش ها جهت مقابله با به خطر افتادن سایت می باشد.

 • تحریم کاربران بدخواه

افراد بدخواه به کسانی گفته می شود که به تعداد زیادی لاگین کرده اند، ولی با خطا مواجه شده اند،کسانی که تعداد زیادی خطای ۴۰۴ ایجاد کرده اند و یا نام آنها در لیست سیاه قرار دارد.

 • مد حالت دور(away)

اگر  ۲۴ ساعت شبانه روز در سایتتان تغییرات ایجاد می کنید، وردپرس را سخت تر نمایید و داشبورد وردپرس را در ساعت های خاصی دور از دسترس قرار دهید. پس هیچ کس دیگری نمی تواند مخفیانه وارد شده و تغییراتی ایجاد نماید.

 • مدیریت و ورود پنهانی

روش دیگر برای گمراه کردن حمله کنندگان به سایتتان، عوض کردن آدرس پیش فرض سایت می باشد. این ویژگی همینطور کمک زیادی به کاربران می کند که لینک ورود خود را به یاد آورند.

 •  ایجاد نسخه پشتیبان از پایگاه داده

افزونه پیشرفته امنیت وردپرس به حالت زمانبندی شده از پایگاه داده نسخه پشتیبان تهیه می کند و با استفاده از ایمیل در اختیار شما قرار می دهد. و یا در صورتی شما افزونه های پشتیبان گیری وردپرس را بکار می برید، این افزونه نسخه های پشتیبان موجود را به صورت کامل جمع کرده و به مقصدهای ذخیره خارج از سایت ارسال می کند.

 • آگاه سازی از طریق ایمیل

در صورتی که فردی دفعات زیادی ورود ناموفق داشته باشد و از سیستم حذف شود و یا فایلی در سیستم عوض شود، این موضوع با استفاده از ایمیل اطلاع رسانی می شود.

 • تغییر WordPress Salts & Keys

iThemes Security Pro  به آسانی WordPress Salts & Keys را به روز رسانی می کند. کلیدهای تصدیق را که هر از گاهی لایه ای از پیچیدگی ایجاد می کند را به روز رسانی می کند.

 • تطبیق و مقایسه فایل به صورت انلاین

iThemes Security Pro تمامی تغییرات بر روی فایل های وردپرس روی سیستم را با نسخه WordPress.org مقایسه می کند، تا در صورتی که هکرها روی آن تغییری ایجاد کرده باشند، معلوم شود.

 • کد امنیتی Google reCAPTCHA

با Google ‘s reCAPTCHA یک لایه اضافی از امنیت را به آسیب پذیرترین صفحاتتان مانند ورود و ثبت نام کاربران، صفحه نظرات و… اضافه کنید.

 • تایید اعتبار دو پارامتری وردپرس

حفاظت اضافی جهت ورود به سیستم کاربران وردپرس

استفاده از امکان تایید اعتبار دو پارامتری وردپرس، iThemes Security Pro کاربران را وادار می کند، افزون بر رمز عبور، یک کد ثانویه که بر روی گوشی موبایلشان ارسال شده را هم وارد کنند. برای ورود موفق کاربران به سیستم هر دو کد و رمز عبور لازم است. اهراز هویت با بکار بردن دو عامل، یک لایه امنیتی برای وردپرس در تایید اینکه درحقیقت شما وارد شده اید نه کس دیگری که رمز عبور شما را دارد (و یا حدس می زند) ایجاد می کند.

افزونه iThemes Security Pro

 • بررسی امنیت کاربران وردپرس در افزونه افزایش امنیت وردپرس | iThemes Security Pro :

بررسی امنیت کاربران و انجام اقدامات مورد نیاز 

از عوامل ضروری در سایت وردپرسی ، بررسی در سطح کاربر  می باشد. امنیت ضعیف بر روی فقط یک حساب کاربری وردپرس می تواند کل ساختمان یا سایت شما را به اسیب پذیری هایی که منجر به هک شود باز کند. افزونه افزایش امنیت وردپرس | ithemes security pro با بررسی امنیت کاربران وردپرس، دست یابی به امنیت تمام حساب های کاربری وردپرس در یک زمان و اقدام در مورد انها در صورت نیاز را امکان پذیر می سازد.

 

 • امنیت رمزعبور وردپرس

اجرای کلمات عبور قوی برای همه کاربران

رمزعبورجزء مهم استراتژی امنیت وردپرس می باشد. افزونه افزایش امنیت وردپرس - ithemes security pro با مجبور کردن شما در بکار بردن کلمات عبور قوی تر، امنیت رمز عبور وردپرس را افزایش میدهد.

از تنظیمات قدرتمند رمزعبور ithemes security pro جهت اضافه کردن یک ژنراتور قوی رمزعبور به پروفایل های کاربری، فعال کردن گذرواژه های رمزعبور و کنترل حداقل نقش کاربر برای نقش های قوی رمز عبور استفاده کنید.

 

 • اسکن بدافزارها

طراحی شده توسط  SUCURI SITECHECK

ithemes security وب سایت چک کننده با بکار بردن (sucuri sitecheck)، امکان اسکن بدافزارها را داخل پلاگین در اختیار شما قرار دهد. سایت sucuri از یک چک کردن سایت ۱۰ امتیازی استفاده می کند تا سایت شما را برای بدافزارهای شناخته شده ، وضعیت لیست سیاه، خطاهای وب سایت و نرم افزارهای تاریخ مصرف گذشته جستجو نماید.

با بکار بردن ithemes security، شما می توانید اسکن بدافزارهای روزانه را فعال نمایید و در صورت ایجاد مشکل، یک ایمیل اعلان دریافت نمایید.

امنیت

مدیریت سایت های چندرسانه ای وردپرس با iThemes Sync در افزونه افزایش امنیت وردپرس

مدیریت از راه دور از دیگر ویژگی های امنیتی  SECURITY PRO

ithemes sync یک راه امن برای راه اندازی قفل امنیتی به شما ارائه می دهد و حالت دور(mode away) را برای سایت شما تنظیم می کند.

افزونه امنیتی

 • فعال/غیرفعال کردن حالت دور

ویژگی حالت دور themes security pro در افزونه افزایش امنیت وردپرس، باعث قطع شدن دسترسی به داشبورد می شود. با iThemes Sync ، شما می توانید حالت دور را در هر یک از سایت های خود که در ان از ithemes security pro استفاده می شود، خاموش یا روشن نمایید.


 • انتشار قفل

بکار بردن iThemes Sync در این افزونه، به شما این امکان را می دهد تا آدرس ip  هر کاربر قفل شده ای را ببنید. جهت آزاد کردن قفل، تنها باید روی دکمه انتشار کلیک نمایید. انجام تمامی این کارها بدون نیاز به ورود به سایت شما انجام می گیرد.

منتظر پیشنهادات و انتقاداتتون هستیم :)

بازگشت به همین صفحه
ورود از طریق شبکه گسترده گوگل

بازگشت به بالا